Kurumsal Raporlama ve Bilgi Sistemleri Veri Tabanı Hazırlama

Lütfen Bize Ulaşın

İşBilim Kurumsal Yönetim ve Danışmanlık olarak tüm sorularınıza cevap vermekten memnuniyet duyarız lütfen bize yazın.

Kurumsal Raporlama ve Bilgi Sistemleri Veri Tabanı Hazırlama

Kurumsal uygulamalar günümüzde şirketlerin temel bilgi sistemleri altyapısını oluşturmaktadır. Çoğu şirket entegre, etkin, otomatize ve standardize edilmiş bir altyapıya kavuşmak için kurumsal kaynak planlama (ERP), müşteri ilişkileri yönetimi (CRM), tedarik zinciri yönetimi (SCM), iş zekası ve sektörel yazılım çözümlerine yatırım yapmaktadır. Bunun sonucu olarak iş süreçlerinin iyileştirilmesi ve şirket yöneticilerine, tedarikçilere, müşterilere, iş ortaklarına, denetim organlarına ve şirket çalışanlarına sağlanan verinin kalitesinin, doğruluğunun, zamanında elde edilmesinin ve güvenilirliğinin artırılması mümkün olabilmektedir.

Müşterilerimizin karmaşık iş süreçlerini yönetmelerine; etkin iş süreçleri bilgi birikimimiz, fark yaratan proje yönetimi yaklaşımımız ve deneyimimiz ile yardımcı olmaktayız.

Yazılım uygulamalarının şirketlerin iş süreçlerinin, organizasyon yapısının ve bilgi sistemleri altyapısının yeniden tasarlanması ve iyileştirilmesi için benzersiz fırsatlar olduğuna inanmaktayız. Bu nedenle İŞBİLİM esnek, sürdürülebilir, şirketlerin iş ve sektörel ihtiyaçları ile uyumlu uygulamalar gerçekleştirerek, sınırlar içerisinde kalmayarak sürekli katma değer yaratmayı amaç edinmektedir.

  • Sektöre Özel performans kriterlerinin belirlenmesi
  • Maliyet Muhasebesi Sistemleri
  • Üretim raporları
  • Yönetici raporlarının hazırlanması
  • Yatırım fizibilite çalışmaları

bu hizmetten yararlanmak için