Hakkımızda

Hakkımızda

İŞBİLİM’in kelime anlamı Ergonomi bilimi yani kişinin dış şartlar ve kullandığı araçlarla sağlıklı bir uyum içinde yaşayabilmesini ifade eder. Firmamızın hizmet anlayışı ve misyonu gereği ; bireylerin ve kurumların dışsal ve içsel şartlarını dünyalarını bir denge ve uyum içinde ,içsel kaynaklarını maksimum düzeye çıkaracak şekilde denge oluşturmalarında yol arkadaşlığı yapmaktır . Bireyler için ruh –beden –zihin bütünlüğü ve dengesini sağlayan çok daha yaratıcı , farkında ,mutlu ve sorunların üstesinden gelen ,kaynaklarının farkında olan bir hayatın kapıları açılmış olur .Kurumlarda bireylerden oluşur . Bireylerde ki farkındalık ve değişim tüm kurum kültürünü ve bilincini olumlu yönde etkiler . Farkındalık herhangi bir değişim ve oluşum için ilk adımı oluşturur ,dışarıdan bakmamızı sağlar ve bizleri özgürleştirir. İşte bu bakış açısı ve yaklaşımla çalışma metotlarımızı belirler ,durumu ,ihtiyacı gelişmiş yöntemlerle iyi analiz edip ,zorlukların farkında olarak, iyi bir iletişim ve karşılıklı güven oluşturarak, bilgi gizliliğine yüksek önem vererek, Uluslararası metotları takip ederek hizmetlerimizi kuruma ve bireye özel şekillendiririz.

Kurumsal hizmetlerimizde ; bütünleşik bir bakış açısıyla iş-insan-teknolojiyi entegre bir sistem olarak ele alır, çözümler üretiriz. Kurum ruhu ,organizasyon ve bilinç düzeyini kurumun sürdürülebilir amaçlarına hizmet edecek şekilde dizayn eder ,tabiri caizse Ergonomisini oluştururuz . ERP implimentasyonları ve yeniden yapılanma süreçlerinizde hem teknolojik ,teknik hem de soft skill becerileri paralel geliştirmeyi amaç ediniriz. Danışmanlık hizmetlerimizi esasında bir çeşit “Kurumsal Yaşam Koçluğu” ve “Teknoloji Koçluğu” olarak da tanımlayabiliriz.

Eğitim konusuna gelince ‘’ İşleriniz iyi gidiyorsa ,eğitim bütçenizi iki katına çıkarın . İşleriniz kötü gidiyorsa dört katına çıkarın ‘’ Neden ? Çünkü, verimliliği, üretim ve hizmet kalitesini yükseltmek ,performansı yükselterek motivasyonunu artırmak ,çalışanları üst kadrolara hazırlayarak eleman ihtiyacını şirket içinden sağlamak ,müşteri memnuniyetini artırmak, kurum kültürünü pekiştirmek, çevreden gelen değişimlere karşı esnek hale getirmek, kişiler ve bölümler arasındaki iletişime katkıda bulunmak, çatışmaları azaltmak ,riskleri minimize etmek ,şirket sadakatini artırmak için eğitim yatırımı elzem derecede gereklidir.

Şirketlerin /kurumların yaptığı yatırımlar /atılımlar insan alt yapısı zayıf olursa sonuç vermez .Eğitimli ,bilgili insan kaynağının bir şirkette temel olduğu unutulmamalıdır . Dolayısıyla Eğitim bir harcama değil YATIRIMDIR .
Bununla beraber tek atımlık eğitimler kişilerin bilinçli düzeyde bilgi ve becerilerini arttırmakla beraber , bu bilgilerin davranışa ,alışkanlığa ve bilinçaltı düzeye inmesi sürecinide takip etmek ve belli metotlar uygulamak gerekir . Firma olarak hizmet anlayışımız ,verilen eğitimlerin davranışsal değişikliklere sebep olacak şekilde dizayn edilmesidir.

SAYGILARIMIZLA

Bu bölüme özel bir metin yazabiliriz ” İş hayatınızda hayalini kurduğunuz konuma ulaşabilmeniz için düzenlediğimiz eğitimlere muhakkak katılın.”

Lütfen Bize Ulaşın

İşBilim Kurumsal Yönetim ve Danışmanlık olarak tüm sorularınıza cevap vermekten memnuniyet duyarız lütfen bize yazın.

İş Yaşamında Odaklanmak ve Farkındalık Yönetimi
  • Ağustos 21, 2020
  • 1 Gün
  • Anitta Otel / Çorum
Takım Ruhu ve İletişim
  • Aralık 8, 2020
  • 6 saat
  • Taksim - Konak Otel
NLP Teknikleri ile Hedef Belirleme ve Başarıya Ulaşma Yöntemleri
  • Aralık 18, 2020
  • 1 Gün
  • Cumhuriyet Caddesi Boğaziçi Plaza No:46 Altunizade Üsküdar - İstanbul

hedeflerinize ulaşmanızı kolaylaştıracak eğitimlerimizi inceleyin. Eğitimlerimiz